Усі біженці-чоловіки на Львівщині мають протягом доби стати на облік у військкоматі, – Садовий

logo


image

Мер Львова заявив, що усі чоловіки призивного віку, які є біженцями у Львівській області, мають протягом 24 годин стати на облік у військкоматі. 

Про це Андрій Садовий написав у Telegram. 

: “Кидаються під техніку, називають фашистами”: російський окупант зізнався матері, як воює в Україні

Подробиці

На Львівщині усі чоловіки-біженці віком від 18 до 60 років мають стати на облік у військкомат не пізніше як за 24 години після прибуття до області. Це – наказ Львівської обласної військової адміністрації, і в період воєнного стану накази обов’язкові до виконання. 

“Громадянам України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 24 годин після прибуття необхідно з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у Львівській області для взяття на військовий облік”, – йдеться у повідомленні. 

Більше новин по темі:

Росія вранці 24 лютого почала інтенсивні обстріли військових підрозділів на Сході України і завдали ракетно-бомбових ударів по ряду аеродромів. Пізніше російські окупанти стали обстрілювати житлові квартали та цивільні об’єкти у багатьох містах.
Збройна атака Російської Федерації на територію України викликала чималу паніку, зокрема серед киян. Сотні людей вже з 6 ранку штурмували заправки, магазини і намагалися спішно покинути місто.