В Червонограді завершився футзальний турнір “Кубок шахтарів-героїв”

У суботу, 23 березня, у м. Червонограді завершився футзальний турнір “Кубок шахтарів-героїв”, який ініціювали Орест Кавецький та ОФІС ШАХТАРЯ

Змагання стартували ще у лютому. За перемогуборолися 6 команд: шахта “Червоноградська”, шахта “Межиричанська”, шахта “Відродження”, шахта “Лісова”, шахта “Степова” та тренери (Сокаль).

Цей футзальний міні-чемпіонат проводився з метою пропаганди здорового способу життя, а також заради привернення уваги до потреб 63 окремого батальйону 103 ОБрТрО ЗСУ.

Призовий фрнд змагань становив 10000 грн.

За результатами 5 турів почесний кубок здобула команда шахти “Степова”, срібло отримала команда шахти “Червоноградська”, абронзовими призерами стала команда шахти “Відродження”.

Призери відмовилися від грошових призів на користь бійців ЗСУ.

Сума зібраних коштів за час проведення змагань, разом з призовими, становила 31000 грн.

Всі кошти було перераховано на картковий рахунок волонтерів, які опікуються потребами підрозділу і який згадується на сторінці 63 Окремий Батальйон Сил ТрО Збройних сил України – Червоноград у фейсбуці:

Читати далі

Wednesday March 27th, 2024

Футболісти Львівського фахового коледжу спорту зіграють на літній Всесвітній гімназіаді у Китаї

Sunday March 3rd, 2024

ФК “Датський текстиль” вперше увійшов до 1/8 фіналу меморіалу Е.Юста

Sunday February 25th, 2024

В Сокалі відбудеться благодійний турнір з футзалу

Monday January 22nd, 2024

НаЛьвівщині презентували перший в Україні футбольний клуб для ветеранів із ампутаціями

Футбольна юнацька команда з Сокаля здобула “бронзу” на турнірі у Львові

Sunday January 21st, 2024

На Львівщині презентували перший в Україні футбольний клуб ветеранів з ампутаціями

Monday December 4th, 2023

ФК “Датський текстиль” з Сокаля – срібний призер Першої лігиЛьвівщини з футболу

Sunday December 3rd, 2023

Команда зі Жвирки з футзалу впевнено перемогла команду з Сокаля у першості району

Thursday November 23rd, 2023

Юнацький футбольний клуб “Рух-Сокаль” переміг на Всеукраїнському Кубку Львівської асоціації футболу

Saturday October 21st, 2023

Футбольна команди з Сокаля перемогла у черговому матчі Першої ліги Львівщини з футболу