В Дрогобичі від спеки впав совєцький пам’ятник

logo


CуспільствоВ Дрогобичі від спеки впав совєцький пам’ятник

Як повідомили в соцмережах, в Дрогобичі не витримав спеки совєцький памятник, який від декомунаізації захищали місцеві депутати.

“Памʼятник герою радянського союзу Геврику в Дрогобичі, який місцеві депутати і голова вирішили зберегти, не витримав спеки уночі”, – повідомив радник голови Львівської військової адміністрації Олег Радик.

Нагадаємо, як повідомляло
Гал-інфо, влада Дрогобича, в пориві прорадянської ностальгії, вирішила зберегти цього совєцького ідола від демонтажу замінивши на ньому табличку.

Якщо ви знайшли помилку,
видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ читайте такожНа Золочівщині вже демонтували понад 80% комуністичних пам’ятників У
Дрогобичі перейменують ще дві вулиці З початку року на Львівщині демонтували 173 пам’ятники радянщини На Самбірщині до кінця літа демонтують всі обʼєкти радянщини В Київі розпочали демонтаж радянського герба на монументі «Батьківщина-мати» У Полтаві демонтували один з останніх пам’ятників Пушкіну Червоноградський район досі не позбувся 43 радянських памʼятників Ще один “альоша” впав зі свого постаменту на Львівщині На Львівщині поменшало радянських памʼятників За два тижні на Львівщині демонтували ще 21 радянський памʼятник