В Дрогобичі відбувся Міжобласний кубок з плавання

У місті Котермака започатковано нову спортивну традицію – проведення щорічного міжобласного кубку «Дрогобицький лицар». Змагання проходитимуть у кількаетапів, відтак у п’ятницю, 1 березня, стартував перший етап.

Спортивне змагання об’єднало на блакитних доріжках ДЮСШ 11 команд. Загалом в змаганнях взяли участь понад 120 учасників з Ужгорода, Мукачева, Львова, Тернополя, Долини, Рогатина, Нового Роздолу, Миколаєва, Трускавця та Дрогобича.

Змагались юні спортсмени вільним стилем, батерфляєм, брасом та на спині.

Запрошеним гостем на змаганнях був заступник міського голови з соціальних та гуманітарних відносин Юрій Кушлик, якийу вітальному слові надихнув юних спортсменів на вдалий виступ та подякував захисникам України за можливість проведення спортивних змагань.

Дорогі учасники, батьки та гості нашого міста, вітаємо на Дрогобиччині! Маю честь представити вам новий турнір – започаткований нами кубок «Дрогобицький лицар». Цей лицар є уособленням тих Героїв, які роблять все можливе, щоб наші діти сьогодні могли тут плавати. Бажаю усім перемоги та вдалих змагань, – привітавучасників Юрій Кушлик.

Призерами змагань від команди Дрогобицької ДЮСШ стали: Владислав Кобзяк – 1 місце, Марта Соломчак– 2 місце, Яна Летнянчин– 2 місце, Юлія Дідик– 2 і 3 місце, Вероніка Хотин – 2 і 3 місце, Артур Паляруш– 3 місце.

Естафетне плавання: у командному заліку Дрогобич серед учасників 2010 р. н. посів 3 місце, 2011 р.н. – 3 місце, 2012 року народження – 2 місце.

Другий етап змагань відбудеться 1 червня.

Читати далі

Tuesday March 5th, 2024

За Кубок Галичини змагалися майже сотня стрільців з різних куточків України

Представники Львівщини здобули чемпіонаті України з таеквон-до 14 нагород різного ґатунк

Першу нагороду в історії Львівської області на Дефлімпійських Іграх здобувпредставник Львівщини – Ярослав Гульоватий

Monday March 4th, 2024

В Сокалі проводилися обласні змагання серед ДЮСШ з баскетболу серед дівчат

Антон Дукач з Львівщини потрапив у топ-10 етапу Кубка світу з санного спорту

Saturday March 2nd, 2024

Станько Софія з Яворівщини отримала перше місце у змаганнях з пауерліфтингу

Saturday March 2nd,2024

Олена Городна з Яворівщини 15-та на юніорському чемпіонаті світу з біатлону в Естонії

Стрілець зі Львова отримав бронзову медаль у командних змаганнях чемпіонату Європи