В Моршині відбулась науково-практичну конференція «Хірургічна тактика лікування бойової травми»

logo


01 Грудня 2023, 18:00

науково-практична конференція «Хірургічна тактика лікування бойової травми» 235

науково-практична конференція «Хірургічна
тактика лікування бойової травми»

В Моршині, в Палаці культури санаторію «Моршинкурорт», пройшла науково-практична конференція «Хірургічна тактика лікування бойової травми».

Конференція відбулася першого грудня, повідомляє Район.Моршин.

Участь в науково-практичній конференції взяли понад 150 лікарів та інтернів з різних регіонів
України. Розпочали захід з хвилини мовчання пам’яті усіх загиблих захисників і захисниць України.

Перед медичною спільнотою виступив Моршинський міський голова Руслан Ільницький. Він привітав учасників конференції та розповів про надання реабілітаційних послуг в медичних закладах громади.

«Дозвольте мені щиро привітати вас в Моршині, в курорті
державного значення який з кінця 19 століття, завдяки унікальним, цілющим, природнім, лікувальним ресурсам, дарує людям найдорожче – здоров’я.  Війна підкоригувала певні методики лікування, і вже з січня-лютого наступного року, наші санаторно-курортні заклади та Моршинська міська лікарня, поряд з наданням звичних санаторно-курортних послуг надаватимуть і реабілітаційні, відповідно до вимог і протоколів затверджених МОЗ та НСЗУ, зокрема і для таких категорій як воїни які зазнали бойових
травм. Але успішна реабілітація та одужання залежить від вашої своєчасної й фахової допомоги, шановні лікарі. Тому від імені наших воїнів та їхніх родин, та від всієї нашої громади, я хочу подякувати вам за вашу святу справу», – зазначив очільник громади.

Учасники конференції, обговорили питання діагностики та лікування бойових травм кінцівок, ділились досвідом застосування новітніх методик та їх ефективність.