В “Охматдиті” Львова зафіксована рекордна кількість хворих на COVІD-19 дітей: в якому вони стані

logo


image

У Львівській обласній дитячій лікарні “Охматдит” 97 дітей, які хворіють на COVID-19. Це – найбільша кількість маленьких пацієнтів за час пандемії. 

Про це повідомили у лікарні “Охматдит” на сторінці у Facebook.

Подробиці

Загалом у лікарнях Львова наразі перебуває близько 150 юних пацієнтів.

“Минулого понеділка ми казали про антирекорд у COVID-зоні, але тут маємо свіжий! Цього разу – 97 дітей! Найменшому пацієнту – всього лише 1 місяць, найстаршому – 17 років. Усі діти в середньому стані, не потребують дихальної підтримки. У 2 пацієнтів COVID-19 спровокував цукровий діабет. 16-річний хлопець з синдромом Криглера-Найяра (генетичне захворювання) – під ШВЛ” – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що є окрема група хворих дітей – діти з онкогематологічною патологією (лейкози) – їх зараз у COVID-зоні львівського “Охматдиту” десятеро. Ці пацієнти потребують інтенсивного догляду і лікування, троє з них – у відділенні реанімації та інтенсивного лікування.

Більше новин про карантин у Львові

У Львові школи з понеділка, 24 січня, переходять на дистанційне навчання.
Мешканці Львівської міської територіальної громади мають змогу отримати бустерну дозувакцини від COVID-19. У Львові є достатня кількість вакцин та 22 локації, де можна отримати щеплення.
11 січня щеплення третьою дозою отримали 114 медичних працівників Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Це приблизно третина колективу.