В суботу на пл Ринок відкриють фотовиставку на тему протидії торгівлі людьми

logo
v_subotu_na_pl_rinok_vidkrijut_fotovistavku_na_temu_protidiji_torgivli_ljudmi.jpg


З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, Кампанія А21 за сприяння Міністерства соціальної політики України планує проведення інформаційної акції «Живи вільно», з метою підвищення обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми. 30 липня у Львові на площі Ринок відбудеться відкриття фотовиставки з протидії торгівлі людьми за участю відомих зірок.

«В умовах збройного конфлікту, ризик торгівлі людьми та сучасного рабства зріс майже удвічі. До групи ризику потрапляють діти із зони конфлікту – їх можуть незаконно примусити до бойових дій. Жінки мають високі ризики потрапити до сексуальної експлуатації. Також під загрозою переселенці, які шукають роботу та згодні на нелегальне працевлаштування», – зазначають організатори акції.

У Львові захід відбудеться 30 липня. Місце: пл. Ринок, 1, біля входу у міську раду. Час: 11:00 год.

Здійснив фотосесію відомий український фотограф, який мешкає в Лос-Анджелесі, Олег Богдан (www.olegbogdan.com), автором ідеї та продюсером зйомки стала Наталія Шумахер.

Для досягнення максимального результату в зйомках взяли участь відомі співаки та журналісти, як Олена Шоптенко, Олександр Попов, Анатолій Анатоліч, Анна-Марія, Лавіка, Людмила Барбір, Марія Бурмака, Марія Собко, Олег Собчук, Сергій Гладир, Сніжана Єгорова, Тала Калатай, Тамерлан та Омаргалієва, Валентина Хомайко, Василь Бондарчук, Віталій Кириченко, Влад Олєйник, Яніна Соколова, Влад Ситник.


А поділитися?