В закладах освіти Моршинської громади вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

logo


26 Квітня 2024, 18:15

В школах Моршинської громади пройшли заходи з нагоди Міжнародного дня пам'яті Чорнобильської катастрофи 141

В школах Моршинської громади пройшли заходи з нагоди Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської катастрофи

З нагоди відзначення 38-х роковин Чорнобильської катастрофи, у закладах освіти Моршинської громади провели виховні та інформаційно-просвітницькі заходи.

Виховні години, інформаційні хвилини,  фотовиставки та виставки книг, перегляд презентацій та документальних фільмів відбулись в закладах освіти 26 квітня, повідомляє Район.Моршин.

Діти разом з вчителями організували виставки малюнків та творчих робіт учнів, переглядали документальні фільми та слухали аудіохроніки розмови диспетчерів у перші хвилини аварії на ЧАЕС, підготували повідомлення та реферати.  

А у шкільних бібліотеках організували тематичні виставки та презентації, на яких представили літературу, де детально описуються події на ЧАЕС
у день аварії, подвиг ліквідаторів-чорнобильців, гіркі наслідки катастрофи для України і світу та способи їх подолання.

26 квітня 1986 світ став свідком жахливої ​​катастрофи в історії людства, наслідки якої досі віддаються жахливим відлуння.  Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Чорнобильській катастрофі присвоїли
сім балів з 7 можливих за міжнародною шкалою ядерних подій (INES), що зробило її найбільшою техногенною катастрофою тих часів. 

Чорнобильська катастрофа стала попередженням усьому людству, наскільки крихким може бути наше майбутнє з неконтрольованою радіацією.