Ветеринар розповів, як львів’яни можуть допомогти вуличним тваринам у морози

logo


image

Рекомендації ветеринара, як допомогти бездомним “чотирилапим” у люті морози.

На Львівщину сунуть люті морози до -25 градусів. Головний ветеринар ЛКП “Лев” розповів у коментарі кореспондентці 032.ua, як мешканці Львова можуть допомогти бездомним тваринам у період лютих морозів.

“Основне – забезпечити тваринці якісь умови, де буде більш-менш стабільна температура”, – каже він.

Зокрема, якщо є можливість, на період холодів тваринку можна забрати додому, дати прихисток у підвалі, облаштувати будку.

Другий важливий аспект – раціон. Як пояснив Ярослав Пасічник, собака має харчуватися якісним кормом, щоб організм міг продукувати енергію для обігрівання тіла.

“Тут більш важливою є якість, а не кількість. Їжа має бути більш калорійною (м’ясо або хороший корм). До слова, тепла їжа краще засвоюватиметься”, – сказав ветеринар.

Як він наголосив, у таку холодну погоду тваринкам особливо потрібна турбота людей.

“Якщо ми говоримо про собак, які все життя живуть на вулиці, їхній організм частково адаптується до цих умов, в них більш густий підшерсток, щоб тримати температуру. Вони, як і дикі звірі, на зиму набирають жировий шар, який так само обігріває. Але якщо на вулиці у такий холод опинилася собака, яка все життя жила у квартирі, то їй вже буде важче. З котами інша історія – вони більш пристосовані, адже можуть знайти якісь шпаринки у підвалах і сховатися там”, – зазначив Ярослав Пасічник.

Фото: з відкритих джерел