Від COVID-19 уже провакцинували 50 медиків Львівської обласної інфекційної лікарні

logo


Сьогодні, 25 лютого, в області провакцинували від коронавірусу вже 50 медпрацівників. Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Лікарі Львівської обласної інфекційної клінічної стали першими в області, хто вакцинувався від COVID-19, і на власному прикладі продемонстрував, що це – безпечно», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Першою щеплення зробили завідувачці четвертого діагностичного відділення Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні Тамілі Алексанян.

«Приїхали люди, які пройшли спеціальне навчання, тоді підписується інформована згода де з’ясовуються різні моменти, що свідчать про те чи може бути людина вакцинованою і проводиться вакцинація. На мою думку, це абсолютно безпечна процедура і вакцинація однозначно не може бути гіршою, аніж сама хвороба», – розповіла про процес вакцинації Таміла Алексанян.

Нагадаємо, Львівщина отримала 42200 доз вакцини від COVID-19. Про це сьогодні, 25 лютого, розповіли під час брифінгу у Львівській обласній державній адміністрації. Першочергово вакцинують працівників мобільних бригад з імунізації. Надалі на першому етапі вакцинуватимуть понад 1500 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.