Відомі годувальники армії за 25 мільйонів харчуватимуть військових у Золочеві

logo


Навчальний центр Національної гвардії України (військова частина 3007), що в Золочеві, 15 лютого підписав договір на забезпечення харчуванням на загальну суму 24,97 млн грн з ТОВ «Продторг-НГ». Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro, пишуть Наші гроші.Львів.

Згідно з договором, фірма постачатиме 300 тисяч добових видач їжі по 83,22 грн кожна. У разі надання послуг за окремими прийомами їжі, їх вартість визначається наступним чином: сніданок 35%, обід – 45%, вечеря – 20%.

ТОВ «Продторг-НГ» зареєстровано у середині 2016 року. Власником є ТОВ «Геус-Груп», бенефіціарами якого є Олександр Саєнко з Донецька, Володимир Абрамов з Києва та Аркадій Генкін з Одеси.

Як повідомляли «Наші гроші», ТОВ «Геус-Груп» зайняло в пулі харчувальників армії нішу ТОВ «Адмет-Груп», пов’язаного з оточенням екс-нардепа Юрія Іванющенка та офіцерами тилової служби Міноборони. Як стверджує нардеп VІІІ скликання Тетяна Чорновол, «Геус-Груп» є клоном «Адмет-Груп».

Єдиним конкурентом «Продторг-НГ» було ТОВ «Транс Логістик Центр», чия пропозиція була на 32,4 тис. грн дорожчою. Власником значиться Ганна Бутенко, яка була співзасновником ліквідованого ТОВ «Адмет-Груп». «Продторг-НГ» і «Транс Логістик Центр» обслуговуються в банку «Південний», фірми отримали банківські гарантії в один і той же день, з послідовними порядковими номерами, свідчать документи оприлюднені в Prozorro.

Головне слідче управління Генпрокуратури здійснює досудове розслідування за фактом заволодіння держкоштами на суму 446 млн грн службовими особами підприємств, яким Міноборони у 2015 році замовило забезпечення харчування особового складу. Серед підозрюваних підприємств вказане і ТОВ «Геус-груп», яке отримало замовлень на 710 млн грн, повідомляли «Наші гроші».