Вiдразу двох чоловiкiв покарали за лайку та погрози

logo
64792_vidrazu_dvoh_cholovikiv_pokarali_za_lajku.jpeg


У селi вже було далеко запiвнiч. Безробiтний чоловiк, хильнувши зайвого, зчинив у хатi скандал, пообзивав свою сестру нецензурними словами. Та не витримала. Тож далi все за сценарiєм — заява в мiлiцiю, суд, покарання, пише газета “Експрес”. 

Пiд час судового засiдання темпераментний чоловiк iз Мостиського району визнав свою вину. Покаявся й попросив, щоб суворо не карали. Зваживши всi докази, суд ухвалив:

“Визнати винним у вчиненнi адмiнiстративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статтi 173-2 КУпАП, та призначити йому адмiнiстративне стягнення у виглядi громадських робiт на строк 30 годин”, — йдеться в постановi.

Крiм того, брат сплатить 320 гривень судового збору. За вiдбуванням покарання простежить кримiнально-виконавча iнспекцiя.

Схожий iнцидент стався в Яворiвському районi. Близько 16.00 чоловiк удома вчинив скандал iз дружиною. Мало того, що обматюкав, образливо чiплявся, ще й погрожував їй фiзичною розправою. Жiнка не захотiла терпiти такого ставлення. Тож невдовзi її чоловiковi довелося постати перед судом.

Про селянина люди вiдгукуються позитивно, вiн є батьком двох малолiтнiх дiтей. Тож вирiшили суворо не карати. Йому суд призначив 30 годин громадських робiт. Також доведеться сплатити 320 гривень судового збору.

Тепер нестримнi селяни сiм разiв подумають, перш нiж когось образити.

Юлiя ГОЛОДРИГА 


А поділитися?