Відсьогодні для руху транспорту у Львові перекриють частину вулиці Б.Хмельницького. Схема об’їзду

logo


МІСТО


Усі фото: ЛМР

Відсьогодні, 11 січня, для проїзду транспорту у Львові перекривають частину вулиці Б. Хмельницького — від будинку № 182 до заїзду на автовокзал «Північний». Про це повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради.

«Минулого року на вулиці Б. Хмельницького нам вдалося виконати дуже великий об’єм робіт: від вулиці Опришківської до вулиці Олійної вона відремонтована. Залишаються ще незначні роботи з благоустрою на відрізку від вулиці Механічної до вулиці Олійної. Натомість цього року ремонтні роботи на вулиці Б. Хмельницького будуть зосереджені на ділянці від вулиці Олійної до вулиці Липинського, до кільця. Це, напевно, буде найскладніша ділянка, оскільки вона передбачає заміну всіх комунікацій, зокрема колекторів, заміну дорожнього одягу і зміну організації дорожнього руху», — розповів речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

Нагадаємо, роботи на вулиці Б. Хмельницького виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Загальна вартість виконання робіт — 175,4 мільйонів гривень.

Проєктом передбачено перевлаштування дорожнього одягу проїзної частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїзної частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, кишень для паркування, реконструкція інженерних мереж: водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання, влаштування пожежних гідрантів, захист зовнішніх мереж електропостачання.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.