Військовий госпіталь у Львові зекономив ₴6 млн на ліжках

logo


У львівському військовому госпіталі прийняли перші фури, які привезли з Німеччини лікарняні ліжка. Їх передала українська діаспора з міста Ганновер.

У Львові до цієї акції долучився гарнізонний храм Петра і Павла. Власне парафія храму з допомогою багатьох небайдужих людей забезпечила перевезення цього вантажу і винайняла шість тірів. Тож госпіталь отримав майже 200 ліжок, на які у відділеннях уже чекають.

«Будемо розподіляти ліжка по відділеннях за потребою. Заявки ми вже прийняли. Переважно це терапевтичні відділення, частина піде і в деякі хірургічні. В урологію – десять, у терапію – мабуть, ліжок сто. Так ми замінимо старі ліжка, які потребують оновлення», – повідомила начальник відділу медпостачання військового госпіталю Оксана Магаль.

За підрахунками медиків, якби таке обладнання довелось купувати, це коштувало б 6 млн грн.

На заклик українців з Ганновера ліжка надали дев’ять німецьких лікарень. Тамтешня діаспора львів’янам допомагала і раніше, але таку масштабну акцію вдалося влаштувати вперше.

«Особливо, напевно, символічно, що ми є напередодні святкування Дня Незалежності і ми вшановуємо захисників. Такий подарунок для поранених, для покалічених наших воїнів є дуже доречним з нагоди такого дня», – зазначив військовий капелан храму св. Ап. Петра і Павла о. Андрій Хомишин.

Як інформував ZAXID.NET, на ці ліжка як гуманітарну допомогу претендували декілька країн. Але лікарні Нижньої Саксонії вже співпрацювали з нашою діаспорою. Тому і цього разу перевагу надали Україні. А до ліжок додали ще й матраци.