Військовий зі Львівщини за 17 тисяч доларів відправляв ухилянтів за кордон

logo


На Львівщині Служба безпеки викрила військового, який під виглядом “службових відряджень” відправляв ухилянтів за кордон. Зловмисника затримали

Про це повідомляє RegioNews із посиланням наУправління СБУ у Львівській області.

Фігурант намагався реалізувати маршрут нелегальних трафіків для громадян України призовного віку. Зловмисником виявився 54-річний військовий зі Львівщини. Він обіцяв втікачам вивезти їх за кордон. Вартість своїх”послуг” чоловік оцінив у 17 тисяч доларів з однієї особи.

За ці кошти він обіцяв включити чоловіків призовного віку до складу однієї з делегацій, яка виїжджатиме на міжнародну конференцію до Європи. Правоохоронці затримали зловмисника “на гарячому”, під час передачі частини коштів.

Фігуранту повідомили про підозру внезаконному переправленні осіб через державний кордон. Зловмисникові обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Наразі триває слідство.

Нагадаємо, лікарка зі Львова організувала схемуоформлення фіктивної інвалідності військовозобов’язаним. Вартість “послуг” для однієї особи складала 7 тисяч доларів. Працівники ДБР затримали її на хабарництві.