Викликали медиків, поліцію та рятувальників: у Стрию чоловік намагався перелізти огорожу і застряг

logo


ЛЮДИ

У такий спосіб він хотів скоротити шлях

Фото ілюстративне. Джерело: chaosland.com.ua

Сьогодні, 29 червня, близько 04:00 у Стрию на вулиці Кобилянської, 4, на території Вищого професійного училища №8, 51-річний чоловік намагався перелізти огорожу, однак застряг.

До місця події направили рятувальників 8-ої державної пожежно-рятувальної частини Стрия. Як з’ясувалось на місці події, чоловік, йдучи додому, вирішив скоротити шлях і перелізти огорожу. Він травмував ногу, після чого вже не зміг самостійно спустися. На щастя, повз проходив небайдужий житель, який допоміг потерпілому спустися з огорожі та викликав медиків. Прибувши до місця події, працівники медичної служби не мали змоги дістатися до травмованого через відсутній доїзд та закриті ворота на територію училища, де перебуває чоловік. Тож медики звернулися по допомогу до рятувальників, — повідомляють у пресслужбі Головного управління ДСНС у Львівській області.

Ряткульваники за допомогою бензоріза зрізали металеву конструкцію брами та надали доступ медичним працівникам та поліції на територію, де перебував потерпілий. Чоловіка у стані середньої важкості госпіталізували у Стрийську центральну районну лікарню.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.