Виконком Львівської міськради дозволив будувати житловий комплекс

logo
149265_vikonkom_lvivskoji_miskradi_dozvoliv_budu.jpeg


12:48 10 листопада 2017 р.

У п’ятницю, 10 листопада, на засіданні виконавчого комітету розглянули питання, які стосуються затвердження містобудівних умов та обмежень.

Про це повідомили сьогодні, 10 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Два питання під час розгляду викликали запитання у членів виконавчого комітету, тому їх перенесли на наступне засідання. Інші питання прийнято з правками».

Зокрема, виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив п’ятницю, 10 листопада, рішення «Про надання дозволу на внесення змін до детального плану кварталу промислової території у районі проїзду Автобудівельників (Рясне-II») та «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 634 від 21 липня 2017 року». Начальник управління архітектури та урбаністики Юліан Чаплінський пояснив: «Мова йде про нежитлову будівлю для крамнички. Це приміщення у межах тих стін, що є, реконструюють і перетворять на крамничку». 

Виконком ЛМР ухвалив також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію громадянином А. М. Табачиним горища над квартирою № 52 житлового будинку №8 на вулиці Окружній».

Юліан Чаплінський пояснив: «Цей будинок збудований, введений в експлуатацію. Змінюється конфігурація даху».

Виконком ЛМР ухвалив також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію громадянином І. В. Чижмарем  нежитлового приміщення під літерою «А’-1» на вулиці Вороного, 11 з розширенням за рахунок надбудови». Юліан Чаплінський прокоментував: «У дворі є об’єкт, який хочуть надбудувати. Це маленьке приміщення, яке використовується як творча майстерня». 

Виконком ЛМР ухвалив також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію громадянином А. А. Шередьком даху на вулиці Краківській, 4 як відновлення конфігурації даху для організації стоку дощової води з розширенням частини мансардних приміщень»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво релігійною громадою Української автокефальної православної Церкви парафії Покрови Пресвятої Богородиці Сихівського району Львова будівлі дзвіниці на вулицях Демнянській і Скорини»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво 1-м окремим відділом капітального будівництва ДПСУ навчального закладу 1-2 рівня акредитації та спортивного корпусу з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом, апартаментами та даховою котельнею на вулиці Олени Степанівни, 8 зі знесенням існуючих на ділянці споруд та внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вулиці Олени Степанівни, 8, виданих управлінням архітектури департаменту містобудування 18 листопада 2015року»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛНУ імені Івана Франка літнього павільйону у ботанічному саду ЛНУ імені Івана Франка на вулиці Черемшини, 44». Юліан Чаплінський прокоментував: «Біля Ботанічного саду хочуть зробити літній павільйон для проведення семінарів».

Виконком ЛМР ухвалив також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзДВ «Західенергоавтоматика» з розширенням адміністративної будівлі на вулиці Професора Буйка, 2 за рахунок надбудови та прибудови під адміністративно-офісні приміщення»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Вілла Магнолія» житлового комплексу з вбудованими комерційними приміщеннями (перша черга) на земельній ділянці на вулицях Пимоненка й Пасічній у садівничому товаристві «Геолог»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на розміщення ТзОВ «Пам’ять» тимчасової автомийки самообслуговування на просп. Червоної Калини, 62»; «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію спільним Українсько-бельгійським підприємством  у формі ТзОВ «Рейкарц і партнери. Україна» житлового будинку на вулиці Вірменській, 19 з пристосуванням під апартаменти». Юліан Чаплінський пояснив: «Йде мова про розширення блоку готелю».

Виконком ЛМР ухвалив також рішення «Про відмову громадянину П. І. Вітруху у наданні містобудівних умов та обмежень на реконструкцію квартири № 5-А та гаража на вулиці Крутій, 33 з надбудовою мансардного поверху у межах існуючих фундаментів» і «Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень на будівництво ТзОВ «С.ІД.» торгового павільйону на вулиці Хмельницького, 225». Юліан Чаплінський пояснив: «Не подано весь пакет документів». 

Розгляд двох питань перенесли на наступне засідання виконавчого комітету – «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням громадянами В. С. Степанковою та Р. М. Карпином нежитлового приміщення на вулиці Науковій, 10а за рахунок надбудови та влаштування приміщень для ремонту побутової техніки. Міський голова Львова Андрій Садовий пояснив: «Ми це питання вже на виконкомі розглядали. Маю пропозицію, щоб фахівці туди виїхали, поспілкувались з людьми. Прохання, щоб ми на тиждень це питання перенесли».

Виконком ЛМР ухвалив також рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з надбудовою та прибудовою багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Нова громада» на вулиці Карманського, 6.

Міський голова Львова Андрій Садовий пояснив: «Є пропозиція спільно з районною адміністрацією виїхати на місце, поспілкуватись з мешканцями, побачити, як це буде і консолідовано приймати рішення».

Про це повідомили сьогодні, 10 листопада, в прес-службі Львівської міськради.


А поділитися?