Влада Львова вимагає знести супермаркет Сільпо

logo


Міська рада Львова через суд вимагає знести торговий центр на вулиці Пасічній, 164. Про це повідомляє Tvoemisto.tv.

Міськрада видала у 2018 році містобудівні умови компанії “Mostnafta”, яка планувала побудувати автомобільний салон на цьому місці. Проте оренда з цією фірмою закінчилася торік.

img

У той же час інший забудовник – компанія “Ріел-Естейт Груп” – побудував тут торговий центр площею 2,5 тисячі квадратних метрів. 2020 року тут було відкрито дизайнерський супермаркет “Сільпо”, оформлений на тему траси Київ-Чоп.

Прицьому в експлуатацію ввели приміщення площею 1,3 тисяч квадратних метрів. У міськраді також повідомили, що не видавали містобудів для проєктування торговельного центру площею 2,5 тисячі метрів.

Незважаючи на відсутність документів у Державному реєстрі прав на нерухоме майно, таки провели державну реєстрацію права власності на цю будівлю — на підставі введення в експлуатацію.

Зазначимо, що компанія “Ріел-Естейт Груп” була помічена у низці скандалів. Вона проводила у 2019 роціреконструкцію рибного магазину “Океан”, під час якої було знесено стіну з мозаїкою авторства Володимира Патика у 1982 року.

2020 року компанію “Ріел-Естейт Груп” оштрафували за самовільну прибудову до житлового комплексу на вулиці Зеленій, 184.

Як повідомляли НЕРУХОМІ в новинах нерухомості України, влада Львовазмогла домогтися демонтажу двоповерхового самобуду по вулиці Опришківській, 2, скандал із яким тривав уже не один рік. Будівництво на цій ділянці розпочалося також без документів.