Волочиський “Агробізнес” впевнено виграє на виїзді

Вдруге в сезоні футболісти з Хмельниччини переграють на Львівщині “Скалу”

З рахунком 1:3 у Морщині “Агробізнес” здолав “Скалу” зі Стрия, повідомляє Depo.Хмельницький.

Подільські футболісти приголомшили суперників вже у дебюті зустрічі, коли галичани ще не встигли як слід увімкнутись у гру. На 2 хвилині мачту Богдан Семенець реактивним ривком перехопив перепасовку воротаря та захисника господарів та з лінії воротарського влучним пострілом без завад відкрив рахунок.

Звісно, такий швидкий гол наклав свій відбиток на подальший перебіг подій на полі, адже “Скала” у першому таймі так і не змогла налагодити контргру. Більше того, на 32 хвилині галичани пропустили вдруге. Після розіграшу ауту Слотюк прострілив на Миколу Темнюка. Оборонці “Скали” знову нічим зарадити не змогли, і подолянин у один дотик спрямував кулю у ворота. До перерви гості могли відзначитись ще, втім галичани встояли.

У другій половині зустрічі вболівальники знову побачили швидкий гол. На 47 хвилині після подачі з кутового Юрій Фляк спочатку влучив у стійку, а з другої спроби таки забив у ворота Чернобая, скоротивши рахунок. Аби врятувати матч, господарі решту матчу провели в атаках. Утім, як часто буває у таких ситуаціях, наразились на стрімкий контрвипад. На 93 хвилині Богдан Семенець зробив дубль, забивши Білику в ближній кут.

Відтак, завдяки перемозі “Агробізнес” з 30 заліковими балами продовжує посідати перше місце у турнірній таблиці, проте “на хвіст” волочиській команді наступає “Прикарпаття”. Свій наступний поєдинок подоляни зіграють першого жовтня на рідному стадіоні проти аутсайдера “Арсенал-Київщини”.

Склади команд:

“Скала”: 12 Олег Білик, 2 Роман Николишин (7 Віталій Кузів, 90), 14 Юрій Фляк, 15 Олександр Дударенко, 3 Роман Подоляк-к., 4 Михайло Березовий, 17 Петро Намуйлик (9 Валерій Сад, 84), 10 Євген Заїченко (25 Дмитро Баранов, 70), 5 Сергій Мельник (11 Андрій Маляренко, 75), 8 Сіавеш Хагнезарі, 24 Дмитро Полюганич (19 Роман Кузів, 89).

“Агробізнес”: 12 Сергій Чернобай, 9 Роман Гагун, 6 Владислав Полторацький, 17 Ігор Курило, 15 Арсен Слотюк, 14 Артур Думанюк, 10 Дмитро Юхимович (8 Андрій Кухарук, 46), 25 Віталій Груша (22 Олександр Юрчак, 81), 2 Андрій Скакун, 20 Микола Темнюк, 16 Богдан Семенець-к. (4 Сергій Шум, 90+3).

Нагадаємо, хмельницьке “Поділля” не змогло здобути очок у Вінниці.