Впіймали вже втретє: Нардеп від Львівщини далі кнопкодавить

logo


20.12.2016 19:06

Впіймали вже втретє: Нардеп від Львівщини далі кнопкодавить

Активісти громадського руху “Чесно” вже втретє впіймали одіозного депутата з Львівщини Богдана Дубневича на неперсональному голосуванні

Так, минулого тижня, під час голосування в парламенті за законопроект №5369 “Про внесення змін до Митного кодексу України” депутат від Блоку Петра Порошенка Богдан Дубневич кнопкодавив — проголосував за сусіда, пише газета Експрес.

Богданові Дубневичу до кнопкодавства не звикати. Рух “Чесно” вже ловив Богдана Дубневича на неперсональному голосуванні. Так, 6 жовтня цього року одіозний нардеп кнопкодавив під час голосування за законопроект № 2297. А 20 жовтня — коли голосували за проект постанови про Декларацію пам’яті і солідарності Сеймасу Литовської Республіки, Сейму Республіки Польща та Верховної Ради України.

Мабуть, за понад два роки депутатства пан Дубневич уже забув, що обіцяв своїм виборцям голосувати лише персонально.

За даними руху “Чесно”, котрий простежує факти неперсонального голосування нардепів, саме члени президентської фракції кнопкодавлять найчастіше. Активісти на кпнопкодавсті впіймали вже 24 депутатів з БПП. Зокрема, з Львівщини неперсонально, крім Богдана Дубневича, голосував раніше член президентської фракції Андрій Кіт.

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter


А поділитися?Вам має сподобатись...