Вихованець Львівської шахової академії став срібним призером Чемпіонату світу з швидких шахів

УкрПолітикаЕкономікаСуспільствоКультураЛюдинаЗдоров’яСпортЛьвівМи переможемоПолітикаЕкономікаСуспільствоКультураЛюдинаЗдоров’яСпортЛьвівМи переможемоВихованець Львівської шахової академії став срібним призером Чемпіонату світу з швидких шахів

Новини 30 Квітня, 2024 26

Фото

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛМР.

В албанському Дурресі відбувся Чемпіонат світу з рапіду (швидких шахів) серед дітей до 8, 10 та 12 років. Львів’янин Лук’ян Гузела посів друге місце та здобувсрібну медаль.

Лук’ян змагався у віковій категорії до 8-ми років під керівництвом тренерів Назара Фірмана та Богдана Лозинського.