Викладача військової академії у Львові судили за залишений у парку автомат

logo


012
345

948

0

04-27-2024, 17:05

Викладача військової академії у Львові судили за залишений у парку автомат

Викладача військової академії у Львові судили за залишений у парку автомат

Військовий залишив автомат Калашникова та 120 набої до нього у парку культури.Франківський районний суд Львова визнав капітана Богдана С. який викладає у Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, винним у порушенні правил поводження зі зброєю.
Військовий залишив автомат Калашникова та 120 набої до нього у парку, що могло призвести до втрати зброї. Суд призначив йому 17 тис. грн штрафу.Як вказано у постанові суду, яку у квітні 2024 року оприлюднили у реєстрі, капітан Богдан С. працює на факультеті ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра
Сагайдачного. 10 лютого 2024 року військовий порушив правила поводження зі зброєю та залишив без нагляду автомат Калашникова (АКС-74) та 120 набоїв до нього на лавці у львівському парку культури, що могло призвести до втрати зброї.Щодо викладача військової академії склали протокол про адмінправопорушення за ч.2 ст.172-19 КУпАП (порушення правил поводження зі зброєю). На розгляд справи у суді Богдан С. не прийшов.Читайте також:
У Харкові чоловік застрелив доньку і дружину: де поліція знайшла вбивцю (ФОТО)Справу розглянула суддя Світлана Мартьянова, яка дослідила усі матеріали та визнала Богдана С. винним у адмінправопорушенні, призначивши йому 17 тис. грн штрафу. Постанову ще можна оскаржити.