Що будуть ремонтувати в Личаківському районі Львова у 2018 році. Перелік

logo
173170_wo_budut_remontuvati_v_lichakivskomu_rajo.jpeg


У Личаківському районі Львова заплановано ремонт доріг, тротуарів та внутрішніх двориків на 27,7 млн грн. Про це відомо з відповіді Личаківської райадміністрації на інформаційний запит Tvoemisto.tv.

Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv голова РА Іван Лозинський, роботи почнуться, як тільки покращаться погодні умови.

«Ми закінчуємо вулицю Ярову, яка є перехідним об’єктом і практично готова. Також продовжимо ремонт вулиці Горівської. Уже провели тендер на ремонт вулиці Милорадовича і розробили проектно-кошторисну документацію на вулиці Юнацьку, Бринського та Сушкевича. Як тільки зійде сніг – приступаємо до роботи», – говорить він.

За його словами, початок робіт на деяких об’єктах також залежить від ЛКП «Львівводоканал»: спочатку на запланованих вулицях мають провести роботи по каналізуванню та водовідведенню, а після того вже можна розпочинати мощення плитки чи асфальту.

Ще 300 тисяч гривень у Личаківської райадміністрації передбачено на капітальний ремонт 13 дитячих майданчиків. Зокрема, на вулиці Йосипа Сліпого, 14 встановлять карусель та відремонтують тенісні столи, а на Шафарика, 2 облаштують пісочницю та лавки.


А поділитися?