Що показали на першому «Lviv Art Week» у Львові (Фото)

logo


ЛЮДИ

Сьогодні, 11 жовтня, арт-проєкт завершується, тож варто поспішити, щоб оглянути представлені експозиції


Усі фото: Galnet. Автор Ярослав Костко “Спільне ядро”

Перший «Lviv Art Week» добігає кінця. До його створення долучилися львівські мистецькі інституції, які продемонстрували фрагмент локального мистецького середовища. Відтак, подія відбувається під гаслом – «Віддалена взаємодія».

«Від початку цей проєкт планувався як більш масштабний – окремий «Lviv Art Week». Така ідея завжди витала, але карантин трохи обмежив нас. Цьогорічний «LvivFashionWeek» мав мистецьку складову, тому що чотири дизайнери робили колекції у колаборації з художниками, тобто це арт-колекції. Коли було вирішено зробити ще паралельний арт-проєкт, ми захотіли провести тиждень мистецтва. Ми старалися це зробити на європейському рівні. Це, звичайно, лише маленький фрагмент локального мистецького середовища, але тут концепція така, що художників представляють галереї, це некомерційний проєкт», – розповідає співорганізаторка «Lviv Art Week» Анна Єфімова.

Експозиційну площу «LAW» умовно поділили на зони, у яких представили одразу кілька проєктів різного спрямування. Відкриває експозицію секція скульптури: роботи іменитих скульпторів та представників молодого покоління. Як пояснює Анна Єфімова, старалися обрати сучасні концептуальні твори, які гідно репрезентують львівську скульптуру. 


Василь Бабій “Сім’я хіпі”


Любомир Сакалош, скульптура створена у межах “European glass education”

Також частину виставкової площі «LAW» виділили львівським галереям: «Зелена канапа» Green Sofa Gallery, Дзиґа / Dzyga, PM Gallery, Gallery 101, Галереї ЛНАМ.

«Кожна інституція показує себе і тих художників, з якими працює. Наприклад, ми представляємо галерею ЛНАМ, ми показуємо художників,  з якими працювали орієнтовно впродовж двох останніх років. Серед них: Анна Варшавська  – дуже перспективна молода художниця, більшість робіт вона малює у дуже складній техніці  – кульковою ручкою. Також ми представляємо художників, які були задіяні у проєкті «Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ»: Остапа Івашина, Олександра Гончарука, Катерину Кусько, Софію Купецьку», – додає Анна Єфімова. 


Анна Варшавська “Рет”


Анна Варшавська “Вінець творіння”

Додамо, цьогоріч на «LAW» також дебютував Аукціонний дім «Українське мистецтво».

В іншому сегменті простору «FESTrepublic» проходить Lviv Fashion Week – 2020, де презентували колекції, створені у колабораціях чотирьох митців з дизайнерами. Тож, у тандемах творили:

B.O.LDYREVA x Petro Hrytsiuk ( живописець та скульптор Петро Грицюк);
Chereshnivska x Tereza Barabash (художниця експериментального текстилю Тереза Барабаш);
Lesia Semi x Boris Gavryliuk (живописець Борис Гаврилюк);
Petro Nesterenko-Lanko x Olga Pylnyk (керамістка Ольга Пильник).

Вхід на територію експозиції «Lviv Art Week» вільний з 13 до 17 години. Після 17 години глядачі зможуть зазирнути на виставку між показами LvivFW (18:40-19:30, 20:10-21:00). Експозиція розміщена у креативному просторі «FESTrepublic».

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.