З користю для довкілля: у Львові можна здати новорічні ялинки на переробку

logo


image

Зауважують, що спеціальні локації працюватимуть лише два дні. Крім того, в окремі дні містяни можуть залишити дерева біля сміттєвих контейнерів, а також самостійно привезти їх до компостувальної станції.

Цікаво У Києві з’явилися нові пункти прийому ялинок на переробку: адреси локацій

Зауважимо! Викидати ялинки на сміттєзвалища – це неекологічно! Дерева, принесені львів’янами у спеціально відведені локації, перероблятимуть на добриво. Вони слугуватимуть вторсировиною, відтак принесуть користь довкіллю.Адреси локацій

Мобільні пункти прийому працюватимуть 15 січня та 5 лютого. Графік роботи – з 11:00 до 15:00. Здати ялинки можна за такими адресами:

вулиця Замарстинівська, 167а; вулиця В. Великого, 14 а (вхід в кінотеатр “Сокіл”, що у парку “Горіховий Гай”); вулиця Виговського, 34 (Залізнична районна адміністрація); вулиця Шафарика, 15 (вхід в лісопарк “Погулянка”); проспект Чорновола (на площі поруч із шиномонтажем “Шипшина”); вулиця Хоткевича (вхід в парк Святого Івана Павла II Папи Римського, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці).

Мешканці Львова також можуть:

щоденно здати ялинки на утилізацію за адресою: вулиця Замарстинівська, 167а (ЛКП “Зелений Львів”); залишити дерева біля сміттєвого контейнера у ніч з 22 на 23 січня та в ніч з 29 на 30 січня; самостійно привезти ялинку на компостувальну станцію: вулиця Пластова, 13. Це може вас зацікавити – Скільки лісів на планеті: дивіться відео