З початку року на Львівщині у ДТП загинули понад 300 осіб

logo


Серед загиблих – 29 дітейУ Львівській області з початку року у ДТП загинула 321 особа, в тому числі, 29 дітей. Про це йдеться у даних опублікованих департаментом з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації. Зазначається, що станом на 11 грудня 2017 року у Львівській області у ДТП загинула 321 особа, в тому числі, 29 дітей. Це на 21% більше,

У Львівській області з початку року у ДТП загинула 321 особа, в тому числі, 29 дітей.

Про це йдеться у даних опублікованих департаментом з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Зазначається, що станом на 11 грудня 2017 року у Львівській області у ДТП загинула 321 особа, в тому числі, 29 дітей. Це на 21% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Нагадаємо, з січня по листопад 2017 року в Україні в дорожніх аваріях загинули вже 3058 людей Начальник патрульної поліції також додав, що цьогоріч на українських дорогах зафіксовано вже понад 3 млн порушень водіями правил дорожнього руху.

Нагадаємо, у вівторок слідчі повідомили про підозру винуватцю смертельної ДТП у Львівській області бізнесмену Петру Димінському.

Згодом суд надав дозвіл на затримання олігарха Димінського.

18 серпня 2017 року автомобіль олігарха Петра Димінського став учасником ДТП, у якій загинула молода жінка. 

Брат загиблої Степан Мацевко заявив, що за кермом автівки перебував саме Петро Димінський.

Очевидці також зняли на відео олігарха Димінського на місці смертельного ДТП.

Національна поліція встановила відсутність провини охоронця Димінського у ДТП. Поліція вручила Димінському повістку на допит на 23 серпня, але він не прибув на допит.

Читайте також матеріал: Їм можна? Смертельні ДТП за участю олігархів