“З присмаком скандалу”: чому шоу на бронетанковому заводі обурило АТОшників

logo
93830_z_prismakom_skandalu_chomu_shou_na_bronet.png


У Львові відзначили Дні Європи шоу на бронетанковому заводі. У цеху посеред бронемашин співали та танцювали. Це обурило військовослужбовців, волонтерів та громадських активістів, передає кореспондент “5 каналу”.

За темою

>
“Перша машина такого класу”: Українські ЗС отримали на озброєння бронеавто “Козак” – відео

Бронемашини “Дозор” – гордість заводу. Вони рятують життя воякам у зоні АТО, але сьогодні бронемашина – у променях прожекторів, а поряд танцює шоу-балет.

Червона доріжка на бронетанковому заводі, співаки верхи на бронемашинах та танці поряд неабияк обурили вояків, яких запросили відсвяткувати Дні Європи. “Це ніж у серце моє і кожного АТОшника. Я бачив, як вийшов батько загиблого АТОвця із залу”, – каже військовий Іван Кривий.

“Це нагадує перформанси, які відбуваються у псевдореспубліках і в Росії. Мені це неприємно, не подобається, бо я бачив, як гинуть екіпажі танків, екіпажі БМП”, – зазначає інший боєць Іван Гаврилко.

Організатори шоу критику не сприймають, адже впевнені, що мистецтво та культура – теж зброя.

“Основна мета нашого заходу – продемонструвати мистецтво як зброю заради миру. Оскільки я автор ідеї, була переконана і завжди повторювала, що мистецтво не є слабшим як гвинтівка чи танк”, – переконана директор департаменту культури Львівської ОДА Христина Береговська.

Зброя стає рятівною лише в умілих руках, твердять незадоволені глядачі. Вони додають: під час гібридної війни треба бути обережнішими не лише з танками та кулеметами, а й з шоу. 

Марта Шикула, Євген Радіон , Львів, “5 канал”


А поділитися?Вам має сподобатись...