Захисники України піднялися на гору Ключ у «Сколівських Бескидах»

logo


Гора Ключ, висотою 927 м, відома як місце переможного бою Українських січових стрільців над російською армією у 1914 році.

Це вже друге сходження, організоване управлінням туризму та курортів Львівської ОВА спільно із Veteransgo, яке покликане підтримати та відновити емоційний стан наших оборонців.

Зазначимо, що захід відбувся в межах Концепції  підтримки Захисників та Захисниць, яку напрацювали у Львівській ОВА. Більше про ініціативу за посиланням https://loda.gov.ua/project/70266

«Під час першого походу з нами був Володимир з 24-ї бригади і він сказав, що його побратими теж хотіли би взяти участь у сходженні. Ми його почули. Цього разу з нами було понад 20 хлопців з різних куточків України таіз різних військових угрупувань, котрим цей день подарував нові враження, відпочинок і перемикання голови, а також відчуття прекрасного від наших Карпатських гір. Тому всіх військових, закликаємо, хто відчуває, що їх бригаді, чи військовій частині потрібне теж саме, то з нами варто комунікувати проактивно, бо ми готові включати все більше і більше хлопців в такі походи» – наголосив заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін.

Боєць Андрій Голопапа долав шлях на вершину зпротезом, який отримав у Superhumans Center. Хлопець втратив ліву ногу через приліт міни 25 жовтня 2022 року під Горлівкою. Він вдячний побратимам та медикам за врятоване життя. Ветерану всього 20-ть років, родом з Вараша Рівненської області. На війну пішов добровольцем з першого дня. Спершу обороняв Київ, далі був фронт на Сході.

Василь Никорак з Тернопільщини, який біля села Нью-Йорк на Донеччині втратив праву нижню кінцівку, частину дороги підіймався за допомогою крісла джульєтка.

«Проєкт сходження з джульєткою є гарним прикладом підтримати ближнього. Насправді – це важливий вияв поваги та вдячності до людей, які стали на захист держави, жертвуючи своїм здоров’ям. Плануємо і надалі організовувати активне дозвілля для наших захисників, бо маємо хороші відгуки», – зазначив керівник управління туризму та курортів Львівської ОВА Тарас Лозинський.

Управління туризму та курортів висловлює вдячність партнерам заходу, зокрема за обід та супровід НПП «Сколівські Бескиди»,Гірській оперативно-рятувальній службі, волонтерам із ГО «Veterans go», Superhumans Center, а також «Spodaryk travel restaurant» за організацію перекусу.

Читати далі

Sunday September 17th, 2023

80-а окрема десантно-штурмової бригада взяла участь у звільненні Кліщіївки. Відео

Sunday September 17th, 2023

Сьогодні Городок зустрів полеглого наполі бою за нашу незалежність воїна з Родатич, десантника Юрія Максимця

Saturday September 16th, 2023

Сьогодні Львівська громада попрощалася із захисниками Ярославом Богушем, Романом Демчуком, Олегом Кульчицьким

Wednesday September 13th, 2023

Завтра Львів попрощається із захисником Сергієм Стельмаховим

Wednesday September 13th, 2023

Прикордонники Львівщини запрошують на військовуслужбу за контрактом

Tuesday September 12th, 2023

Завтра Львів попрощається із захисниками Остапом Замаслом та Юрієм Ізьом

Tuesday September 12th, 2023

Сьогодні Львівщина прощається із вісьмома захисниками

Monday September 11th, 2023

Він думав про сина, коли вибирався з пекла: історія захисника з Лисичанська, якого лікували у Львові

Monday September 11th,2023

Завтра Львів попрощається із захисниками Віталієм Самольотовим та Петром Бардаком

Monday September 11th, 2023

Назавжди повертаються додому Герої Андрій Кріль та Олександр Шашкін з Червоноградської громади