Замість скандального будівництва на вул. Богуна облаштують сквер

logo


Замість скандального будівництва на вул. Богуна, 11, що поруч із вул. Сахарова, облаштують сквер. Відповідне рішення підтримали 40 депутатів Львівської міської ради на засіданні сесії, 23 березня.

У власності ТОВ «ЄвроЛьвів» був торгівельний кіоск на цій земельній ділянці, згодом «ЄвроЛьвів» розробив проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва шестиповерхового будинку. Конфлікт докола цього будівництва триває понад два роки. У червні 2015 року мер Львова Андрій Садовий створив робочу групу, яка досліджувала це питання, однак компромісу між мешканцями і забудовником так і не дійшли.

На засіданні сесії 23 березня депутати вирішили вилучити цю ділянку площею 600 м2 для створення нового міського скверу. ТОВ «ЄвроЛьвів» має припинити будівельні роботи, зарити котлован та повернути земельну ділянку у попередньому стані.

Натомість ТОВ «ЄвроЛьвів» запропонували нову земельну ділянку площею 0,22 га на вул. Під Голоском для будівництва багатоквартирного будинку. У збудованому будинку, згідно з рішення депутатів Львівської міськради, ТОВ «ЄвроЛьвів» має виділити приміщення площею 250 м2 на першому поверсі для облаштування ЦНАПу.

Земельна ділянка на вул. Богуна, де облаштують новий сквер

Додамо, що на початку березня депутати Львівської міськради також погодились виділити скандальному забудовнику «Львівоблагропромбуд», який зводив ЖК «Оранж» на вул. Варшавська-Соснова, нову земельну ділянку на вул. Під Голоском, а на місці скандального будівництва облаштувати сквер.

За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, ТОВ «ЄвроЛьвів» належить Ірині Бойко, керівником фірми-забудовника є Володимир Гурко.