Занизивши митну вартість, українець на кордоні з Угорщиною «позбувся» трактора, вартістю 1,5 млн грн

logo


31- річний житель Львівщини на українсько-угорському кордоні «влип по самі вуха» через махінації із заниженням митної вартості нового трактора, який переміщував із Євросоюзу.

Так, заїхавши вантажівкою на митний пост «Тиса», під часпроходження митних формальностей водій надав товаросупровідні документи, згідно з якими на митну територію України на трейлері імпортувався міні-трактор марки «New Holland T4.95N», вартістю 30,1 тисяч доларів. Відправником товару зазначалася італійська фірма, отримувачем – миколаївське підприємство.

Втім, коли інспектори ретельно перевіряли кабіну транспортного засобу, то виявили в ящику для речей «запасну» експортну декларацію митних органів Італії, в якій вказувалася справжня вартістьтрактора.

Тож, за подання митному органупідроблених документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника та вартості вказаного товару, відносно львів’янина задокументовано протокол про порушення митних правил за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Санкції даної статті передбачають не лише накладення штрафу у розмірі від 50 до 100% вартості предметів правопорушення, а й можливу їх конфіскацію.

Згідно експортної декларації, наданої італійськими митниками, вартість міні-трактора сягає понад 1,5 мільйона гривень. Наразітовар вилучено, справу скерують до суду для притягнення порушника митного законодавства до адміністративної відповідальності.

Пресслужба Закарпатської митниці

telega

Підписуйся на наш телеграм канал!

Підпишись на наш телеграм канал де кожна новина виводиться відразу після публікації. Будь першим у курсі подій.

Підписатися