Заступника голови Червоноградської РДА судили за ДТП

logo


Заступника голови Червоноградської РДА судили за ДТП

Сокальський районний суд Львівщини визнав винним у вчиненні ДТП заступника голови Червоноградської РДА Володимира Катерину, який збив жінку на нерегульованому переході.

Заступника голови Червоноградської РДА судили за ДТП

Аварія трапилась ввечері 18 листопада 2021 року на дорозі
Львів-Ковель у межах селища Жвирка, повідомляє “ДК ЗАХІД”.

Володимир Катерина керував автомобілем Daewoo Lanos, був неуважним перед проїздом нерегульованого
пішохідного переходу та збив 45-річну жінку. Унаслідок зіткнення пішохідка зазнала важких травм.

“Потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді закритого уламкового перелому хірургічної шийки правого плеча зі зміщенням, відкритої черепно-мозкової травми, перелому склепіння і основи черепа, забою головного мозку середнього ступеня, забою м`яких тканин потиличної ділянки та які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння”, – йдеться
у повідомленні.

Щодо водія поліція порушила кримінальне провадження за фактом вчинення ДТП, що призвело до тяжких тілесних ушкоджень. Обвинувачений – заступник голови Червоноградської РДА. Відомо, що посадовець вчинив аварію на автомобілі РДА. Також потерпіла зааначила, що водій допомагав їй під час лікування та компенсував моральну шкоду.

Суддя визнала Володимира Катерину винним у вчиненні ДТП. Йому призначили чотири роки тюрми, але звільнили від покарання з дворічним іспитовим
терміном. Винуватця ДТП не позбавляли водійських прав. Страхова компанія має виплатити потерпілій близько 45 тис. грн моральної та матеріальної компенсації. Вирок ще можна оскаржити.