Збагатились на капітальному ремонті стадіону: на Львівщині судитимуть підрядника та спільників

logo


На Львівщині група зловмисників у шахрайський спосіб заволоділи майже двома мільйонами гривень бюджетних коштів Стрийської міської ради під час капітального ремонту стадіону «Сокіл». Їм загрожує позбавлення волі на строк до дванадцяти років.

Про це повідомила поліція Львівщини.

Зазначається, що для проведення капітального ремонту стадіону «Сокіл», розташованого у місті Стрий, у 2021 році між Стрийською міською радою та однією з
будівельних компаній був укладений відповідний договір. В подальшому підрядник, в особі керівниці та головного інженера підприємства, вніс до актів виконаних робіт завідомо неправдиві відомості, завищивши обсяги фактично проведених робіт.

На підставі цих документів з бюджету Стрийської міської ради на рахунок компанії-підрядника були переказані кошти і таким чином територіальній громаді було завдано збитків на суму майже 2 мільйони гривень.

Організатором
злочинної групи, а також схеми незаконного заволодіння бюджетними коштами, був один з ініціаторів заснування компанії-підрядника – 49-річний підприємець з Дніпропертовська.

Зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та ч.3 ст.28 – ч.1 ст.366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено,
обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченим – позбавлення волі на строк до дванадцяти років із конфіскацією майна.

ІА “Вголос”: НОВИНИ