Збірна важкоатлетів Львівщини здобула третє загальнокомандне місце серед чоловіків на чемпіонаті України

Чемпіонат України з важкої атлетики відбувся у Луцьку з 22 по 27 квітня. Участь у змаганнях взяли 20 команд з різних областей України.

Збірна Львівщини серед чоловіків набрала 1732,5
очок та потрапила до трійки найсильніших команд країни. На першій позиції – важкоатлети Хмельницької області (2727,5 очок), а другими стали чоловіки з Донецької області (2220 очок).

РЕЗУЛЬТАТИ СПОРТСМЕНІВ ЛЬВІВЩИНИ:

Богдан Гоза повернувся на поміст після травми і здобув ЗОЛОТО Чемпіонату України у ривку, бронзу у поштовху та срібло у сумі двоборства у ваговій категорії понад 109 кг!Щекальов Олег виборов бронзову нагороду Чемпіонату України з важкої атлетики серед
чоловіків у ваговій категорії 61 кг. Також у нашого атлета малі бронзи у ривку та поштовху (100+117 кг).Юний Сорока Віталій зупинився на 5 сходинці у цій же ваговій категорії.Мирослава Виздрик та Анна Кірстюк стали срібними призерками чемпіонату України серед жінок у в/к 81 та 87 кг відповідно. Також у наших спортсменок срібні нагороди у ривку та поштовху!Анатолій Горідько стає бронзовим призером чемпіонату України серед чоловіків У в/к 96 кг. Також у нашого богатиря
бронзові нагороди у ривку та поштовху (157+182 кг)!Ярина Петрук у дуже драматичній боротьбі та жорсткій конкуренції зупинилася за крок до медалей чемпіонату України серед жінок у в/к 49 кг, посівши 4 позицію. Вагу було піднято, судді зарахували, а згодом журі скасували рішення за дожим.Богуш Сергій у в/к 81 кг став п’ятим у ривку та сьомим у сумі двоборства. На 6 позиції опинився Воронка Євген у ваговій категорії до 67 кг.7 місце – за нашим юним Лишегою Сергієм у
ваговій категорії 73 кг.Також юний Низовий Ярослав завершив змагання на 8 сходинці у в/к 102 кг та вперше виконав норматив Майстра спорту України.Вікторія Ткаченко фінішувала на 8 позиції у ваговій категорії 64 кг, давши також залікові очки команді. Теж 8 залікове місце у ривку здобув Кінах Тарас у в/к понад 109 кг.

Чотири представниці збірної Львівщини здобули восьме загальнокомандне місце серед 22 команд областей.

“Окрім загальнокомандного
результату, цей чемпіонат для нас також був важливим ще й тому, що ми з нетерпінням очікували повернення на поміст нашого титулованого важкоатлета з Жидачева – чемпіона світу серед юніорів Богдана Гози”, – додає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.