Зеленський на Львівщині: президент України побував на відкритті Rapid Trident–2020, – ВІДЕО

logo


image

17 вересня у Львівську область із робочим візитом прибув президент України Володимир Зеленський. Головна мета поїздки – участь у відкритті міжнародних військових навчань Rapid Trident–2020.

Як передає 032.ua, Володимир Зеленський після виконання Гімну звернувся до військовослужбовців та усіх присутніх. На міжнародних навчаннях у Львівській області присутні як українські військовослужбовці, так і військові з країн НАТО.

Зі слів Глави держави, пріоритетом для України є довгоочікуваний мир, повернення наших людей та всіх українських територій, так само як і сучасна, боєздатна Українська Армія.

“Саме Українська Армія зможе бути гарантом громадської безпеки, мирного сну громадян та вільного розвитку незалежної України. Щоразу під час зустрічі з міжнародними лідерами я наголошую: війна на Сході – це загроза не тільки для України, а й загроза для безпеки усіх країн Європи та світу. Наші партнери солідарні зі мною у цьому питанні, тому ми об’єдналися для подолання існуючих викликів та пошуку механізмів адекватної реакції на них. Одним із них є інтеграція України до НАТО. На початку тижня було затверджено Стратегію національної безпеки України, згідно з якою членство в НАТО є стратегічним курсом держави”, – заявив Володимир Зеленський.

Очільник країни додав, що представники Збройних сил України повинні максимально швидко досягнути рівня військової підготовки відповідних структур держав Альянсу. Планують в Україні також активізувати реформи, які дозволять пришвидшити вступ нашої країни у НАТО. Сприяти цьому мають у навчання Rapid Trident–2020.

На завершення, Володимир Зеленський подякував усім присутнім, а також міжнародним партнерам України за незмінну підтримку у стримуванні російської агресії та допомогу для посилення боєздатності армії.

Додамо, що Володимир Зеленський у рамках робочого візиту на Львівщину також має на меті відвідати дві локації у Львові. Одна із них – Митрополичі сади, про інше місце наразі не повідомили. У зв’язку з цим, по місту можливі ускладнення в русі транспорту.