Житель Львівщини ошукав волинян, обіцявши їм працевлаштування

logo
54204_zhitel_lvivwini_oshukav_volinjan_obicjavs.jpeg


Мешканець Львівщини обманим шляхом видурював у людей гроші.

У липні минулого року мешканець міста Сокаль, такий собі пан Хмєльницький, пообіцявши хороший заробіток за кордоном, узявся «працевлаштовувати» кілька десятків володимирчан та мешканців Волині, – пише Володимир медіа.

Зокрема, 45-річний чоловік, обіцяв волинянам легально та швидко працевлаштувати їх на одну з скандинавських фірм і брав за це від 350 до 600 євро.

Влітку пан Хмєльницький взяв із людей гроші і пообіцяв, що до осені всі вже виїдуть закордон на роботу. Проте, впродовж цих кількох місяців чоловік вимагав ще «інвестицій», мовляв, слід доплатити за консульський збір, за ще якісь послуги та домовленості.

Тобто, ці кілька місяців, якщо точніше – півроку, люди, які планували працевлаштуватися за кордоном, не мали спокою від цього «доброзичливого працедавця».

Проте згодом виявилось, що Хмєльницький на початку грудня взагалі пропав, і його мобільний телефон не відповідав.

У Володимирі-Волинському близько двох десятків людей потерпіло від цього «горе-працедавця».

Слід зауважити, що пан Хмєльницький і нині не полишив своє ремесло і далі «працевлаштовує» за кордон людей за чималу винагороду. На зв’язок вийшла людина, яка з дня на день мала передати йому чималу суму коштів, аби якнайшвидше виїхати на роботу закордон.

Наразі в Сокальському міському відділку поліції зареєстрована колективна заява на «горе-працедавця» і правоохоронці обіцяють узяти справу під особливий контроль.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію


А поділитися?