Житель Стрийщини розповсюджував наркотики та психотропи у двох областях

logo


У чоловіка виявили 140 пакетів із психотропними речовинами

У Стрию правоохоронці затримали 24-річного розповсюджувача психотропів, який робив “закладки” у Львівській та Івано-Франківській областях. За вчинене йому загрожує до десяти років ув’язнення. Про це 1 квітня повідомили у поліції Львівської області.

Викрили зловмисника вранці 30 березняпід час відпрацювання території обслуговування поблизу дамби у Стрию. Він саме робив “закладки”.

Наркотичні та психотропні речовини Наркотичні та психотропні речовини

Правоохоронці вилучили у затриманого 50 зіп-пакетів з речовинами, схожими на психотропні засоби PVP та амфетамін, частину з яких він вже встиг “закласти”. Окрім того, в його автомобілі було виявлено ще 40 готових “закладок” з тими ж речовинами, а за місцем проживання – ще 50 зіп-пакетів з речовинами, схожими на психотропні засоби, електронні ваги, приладдя для фасуваннята інші речові докази причетності до протиправної діяльності.

Затриманий за поширення наркотичних та психотропних речовин Затриманий за поширення наркотичних та психотропних речовин

Встановили, що затриманий здійснював закладки наркотичних засобів та психотропних речовин на території Львівської та Івано-Франківської областей.

Чоловіку повідомили про підозру у незаконному виробництві, виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні, пересиланні чи збуту наркотичних засобів, психотропнихречовин або їх аналогів. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — до десяти років ув’язнення.

Нагадаємо, у Стрию у квітні 2023 року засудили до 9 років в’язниці чоловіка, який закопував закладки у лісі. Чоловік закопав 81 закладку із забороненими засобами та речовинами.

#Новини Львівщини#наркотики#Стрийщина