Зібралися величезні черги охочих вступити до 24 королівської бригади на Львівщині

logo


Зокрема, на Львівщині вже сформувалася величезна черга охочих боротися з окупантом у лавах 24 Окремої мобілізованої бригади імені короля Данила. Про це повідомили на сторінці Сухопутних військ ЗСУ.

Зауважте Росія напала на Україну: хронологія основних подій

Готові боротись за землю

На світлинах, які оприлюднені, показали дуже багато людей. Усі вони є добровольцями, тобто самі вирішили взятися за зброю, щоб захищати свій дім і країну.

Зібралися черги охочих вступити до 24 королівської бригадиОхочі вступити до лав бригади на Львівщині / Фото Сухопутних військ ЗСУ

Помітно, що в коридорах і навіть на вулиці військкоматів стоять десятки чоловіків. Але наразі не повідомляли, скільки саме людей виявили бажання вступити до лав Королівської бригади.

Зібралися черги охочих вступити до 24 королівської бригадиСлужбовець і приміщення бригади короля Данила / Фото Сухопутних військ ЗСУ

Важливо! Збройні сили України невпинно дають відсіч ворогу. Ми – під надійним захистом наших військових. А міжнародні партнери підтримують Україну і накладають нищівні санкції на Росію.

Зберігаймо спокій, читаймо перевірені новини та віримо в ЗСУ!

Росія офіційно оголосила війну Україні 24 лютого приблизно о 5 годині ранку держава-агресорка почала обстрілювати стратегічні об’єкти України. Бої на багатьох позиціях не припиняються протягом доби й ворог не збирався збавляти обороти. Однак наші Збройні сили були готовими дати відсіч атакам з боку Росії. Тому армія ворога зазнає значних втрат – як людей, так і техніки. На жаль, є втрати серед наших захисників. Через вторгнення в Україні ввели воєнний стан. Усіх охочих закликають долучатися до Сил територіальної оборони.

Повний текст допису зі сторінки Сухопутних військ ЗС України:

Це черга в бойову бригаду! 24 ОМБр імені короля Данила