10 заходів Форуму видавців у Львові, які ще можна відвідати сьогодні

logo


Сьогодні, 14 вересня, у Львові відбудеться чимало заходів у рамках Форуму видавців. Серед них і відкриття виставки, і презентації книжок, і майстер-класи. Пропонуємо програму подій, які ще можна відвідати сьогодні.

фото:pershe.info, artelectronics, old.dyvensvit.org

фото:pershe.info, artelectronics, old.dyvensvit.org

Презентація книги Сергія Борщевського «Рік російської міфології»

Час: 14:00 – 15:30.

Місце: вул. Горбачевського, 18, Інститут підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», зал вченої ради.

Модератор: Гримич Марина.

Учасники: Борщевський Сергій.

Відкриття виставки «Читати місто: архітектура бібліотек Німеччини»

Час: 15:00 – 16:00.

Місце:  вул. Мулярська, 2а, м. Львів Перша Львівська медіа тека.

Ця виставка – художня інтерпретація знакових будівель бібліотек і об’єктів урбаністичної культури Німеччини від Фабіо Баріларі. Для автора бібліотека – це місце суспільного життя, місце зустрічі людей у приміщенні з неординарною архітектурою, покликаною своєю функціональністю сприяти розумовій праці. Представлені вибрані роботи митця з довідкою про зображувані будівлі, короткими інтерв’ю з директорами бібліотек і добіркою цитат від користувачів бібліотек. Проект Goethe-Institut.

Студія «Ефективні практики». Серія 1

Час: 15:00 – 17:00.

Місце: пр. Шевченка, 13, Читальний зал універсальної наукової бібліотеки.

Майстер-клас «Масові онлайн-курси».Тетяна Якушко, заступник директора Державної бібліотеки України для юнацтва.

Презентація книг «Історія військового формування січових стрільців (1917-1919 роки) та «Львівська політехніка у пресі» (1844-1900)»

Час: 15:00 – 16:15.

Місце: вул. Митрополита Андрея Шептицького, 3, корпус 28, Студентська бібліотека Національного університету «Львівська політехніка», читальний зал.

Творча зустріч із письменником, рок-музикантом і телеведучим Валентином Терлецьким

Час: 15:30 – 16:45.

Місце: вул. Клепарівська, 35, Центр культури і мистецтв Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Творча зустріч письменника зі студентами: від музики та поезії до прози й «форумної» новинки.

Документальний фільм «Автор Соляріса»

Час: 15:30 – 16:30.

Місце: вул. Коперника, 17, . Палац мистецтв, конференц-зал.

Режисер Борис Лянкош, на замовлення телеканалу ARTE.

Студія «Модерна бібліотека: межі кордонів»

Час: 16:00 – 18:00.

Місце:  вул. Мулярська, 2а, Перша Львівська медіатека.

Сучасна бібліотека: «бути чи не бути»… Оксана Бруй, директор Науково-технічної бібліотеки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», член Президії Української бібліотечної асоціації. Інтерактивна гра «Бібліотека Next». Презентація «Концепти бібліотеки майбутнього: роль і можливості Української бібліотечної асоціації». Ярослава Сошинська, канд. іст. наук, доцент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», виконавчий директор Української бібліотечної асоціації. Олена Воскобойнікова-Гузєва, докт. наук із соціал. комун., професор Київського університету імені Бориса Грінченка, член Президії Української бібліотечної асоціації.

Обговорення за участі творчої групи

Час: 16:30 – 17:30.

Місце: вул. Коперника, 17, Палац мистецтв, конференц-зал.

Борис Лянкош (режисер), Войцех Орліньскі (сценарист), проф. Станіслав Бересь, Войцех Фіялковскі.

Казки Кендзі Міядзави для дітей та дорослих

Час: 18:00 – 19:15.

Місце: просп. Свободи, 7, м. Львів Книгарня «Є».

Японський клуб Nihonbu і видавництво «Кальварія» запрошують на презентацію книги вибраних казок Кендзі Міядзави «Ресторан, де виконують побажання» в українських перекладах Ігоря Дубінського. Цього року японці відзначають 120-річницю від народження одного з найсучасніших своїх класиків. Кендзі Міядзава (1896–1933) – поет, казкар, вчитель і громадський діяч. Один із найбільш читаних і найулюбленіших авторів в сучасній Японії. За життя його знали як шкільного вчителя, агронома, переконаного буддиста й людину, яка присвятила своє життя допомозі людям. Йому було лише 37 років, коли він помер, але люди префектури Івата, де він провів більшу частину життя, почитають Міядзаву як «Кендзі-бодхісаттву» – «святого Кендзі». Про нього як про письменника і поета заговорили вже після його відходу. І він став одним із найпопулярніших класиків японської дитячої літератури … Писав Міядзава переважно для своїх учнів, вважаючи, що тим самим допоможе їм краще усвідомити природу навколишнього світу. Писав про геологію та астрономію, тварин і рослини, розповідав казки про містичних істот і духів. І в тих історіях з котячими канцеляріями, суперечками між лісовим котом і жолудями, тюльпанами-чародіями і Хованчиком причаїлися глибока і зворушлива історія про дружбу і подвиг та світлий і загадковий світ, де дихають і розмовляють один із одним вітер, зірки і каміння, люди, болотяники і лиси – світ, сповнений життя і щастя. Під час презентації ви побачите фрагмент аніме про Автора, почуєте цікаві історії з його життя, зможете поспілкуватися з перекладачем і видавцем, почути фрагменти казок японською та українською мовами та одними з перших придбати чудову книжку, оформлену в техніці суміе – японського живопису тушшю.

Презентація Книги А. Сливоцького «Зона прибутку»

Час: 18:30 – 20:00.

Місце: вул. Козельницька, 2а, м. Львів Український Католицький Університет.

Із повною програмою Форуму видавців можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також: Чотири книжкові новинки Форуму, які розкажуть більше про Львів