100 тонн друку, 5 тис. новинок, 50 авторів із 25 країн: у Львові стартував 24-й “Форум видавців” (Відео)

logo
131213_100_tonn_druku_5_tis_novinok_50_avtoriv_i.jpeg


24-й “Форум видавців” стартував у Львові. Організатори анонсували чимало нововведень на книжковому форумі. Усі ці цікавинки бачила кореспондент “5 каналу” Марта Шикула – вона була на урочистому відкритті.

За темою

На кілька днів Львів став книжковою столицею України  Там стартував 24-й “Форум видавців”. Цьогоріч представили близько 5 тис. книжкових новинок. Загалом на форум привезли 100 тонн друкованої продукції 50 авторів із 25 країн світу. Найочікуваніші новинки 24-го “Форуму видавців”: Сергій Жадан “Інтернат”; Любко Дереш “Спустошення”; Василь Шкляр “Троща”; Юрій Винничук “Лютеція”.

Також презентуватимуть книги, надруковані шрифтом Брайля. Крім цього, на головному майданчику у Палаці мистецтв та на його подвір’ї впродовж найближчих трьох днів триватимуть книжкові ярмарки, презентації та автограф-сесії. Традиційно обиратимуть найкращу книжку. Цього року претендентів – кілька сотень.

“Важливо щоби люди прийшли в книгарні, замовили в Інтернеті книжки. Щоби видавці мали достатньо обігових коштів для видання нових. “Форум видавців” від самого початку був точкою творення нового українського книжкового ринку, нових стосунків між видавцями і авторами”, – розповіла президент ГО “Форум видавців” Олександра Коваль.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Одна з найбільших у світі колекцій про чарівну Алісу піде з молотка в Оксфорді


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...