13-річний школяр допоміг правоохоронцям знайти крадіїв велосипеда

logo
23236_13_richnij_shkoljar_dopomig_pravoohoroncj.jpeg


Олександр Чмирук із Червонограда – звичайний 13-річний підліток, вчиться у восьмому класі школи №4, любить погасати з товаришами та пошукати пригод на свою голову. Однак нещодавно цікавість та уважність хлопчини не лише стали у пригоді односельцям та правоохоронцям, а ще й прославили його на всю околицю, повідомляють у відділі комунікації ГУ НП у Львівській області.

8 вересня до червоноградських поліцейських звернувся 33-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що невідомі особи вкрали у його 11-річного сина велосипед, якого той залишив без нагляду на березі річки. Червоноградець оцінив свої збитки у п’ять тисяч гривень, а правоохоронці почали шукати крадіїв.

Коли про це дізнався Сашко, одразу ж пригадав, що бачив двох хлопчаків на схожому за описами чоловіка велосипеді. Він сам розшукав потерпілих, пішов до них і вказав двір, у якому бачив дітей на нібито краденому велосипеді.

Вже пізніше правоохоронці довели, що, дійсно, велосипед вкрав 11-річний місцевий хлопчик разом зі своїм другом. А юному детективу червоноградські правоохоронці вручили подяку за допомогу у розкриття кримінального злочину. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...