​53-річний львів’янин розбився на мотодельтаплані в горах

logo
125986_53_richnij_lviv_janin_rozbivsja_na_motode.jpeg


Фото з сайту ДСНС Івано-Франківської областіФото з сайту ДСНС Івано-Франківської областіЧоловіка знайшли на другий день пошуків.

Про це повідомляють у ДСНС Івано-Франківської області.

Дружина 53-річного львів’янина забила на сполох ще у понеділок, 28 серпня. Вона повідомила у центр управління ДСНС про те, що її чоловік поїхав у гори і зник. Останнього разу він зв’язувався з сім’єю ще 24 серпня.

28 серпня на пошуки чоловіка вирушили підрозділ Яремчанського пошуково-рятувального відділення, Ворохтянського пошуково-рятувального відділення, Аварійно-рятувальний загін та 5 лісників. Також залучили ще гірських рятувальників селища Ясеня Закарпатської області. Пошуки продовжувались цілий день до настання ночі.

29 серпня пошуки відновили, додаткового залучили ще безпілотні літальні апарат “МІМІНО”. І вже близько 15 години між урочищами Діл та Горішнів, що розташовані поблизу міста Яремче, безпілотники знайшли уламки гвинтокрила та тіло чоловіка. Коли на місце прибули рятувальники Яремчанського пошуково-рятувального відділення, вони підтвердили наявність уламків гвинтокрилу марки «Robinson R22 Beta» та тіла чоловіка.

Але лише о 20.20 тіло загиблого вдалось винести та передати працівникам поліції.

Речниця Нацполіції Івано-Франківської області Мирослава Белдик підтвердила, що загиблим є львів’янин Василь Кожушко.

«Ми зараз точно можемо сказати, що це львів’янин Василь Кожушко, оскільки біля тіла знайшли закордонний паспорт на його ім’я. І тіло не настільки пошкоджене, щоб його не вдалося ідентифікувати. Однак наразі слідчі не можуть добратися до місця аварії, оскільки це в горах», – розповіла Мирослава Белдик.

Поки причини падіння апарату, в результаті якого загинув його пілот, наразі не відомі.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...