Активісти не задоволені ремонтом вулиці Митрополіта Андрія

logo
115644_aktivisti_ne_zadovoleni_remontom_vulici_m.jpeg


Новини, 28.07.2017

28.07.2017, 15:50

ремонт, улица Митрополита АндреяАктивісти ГО “Зручне місто” проінспектували якість ремонтних робіт на перехресті Митрополита Андрея та Шептицьких і залишилися незадовільними. Про це повідомляється на сторінці ГО “Зручне місто” у Facebook. 

“На перехресті Митрополита Андрея, Шептицьких і Озеркевича є якась дірка в дорозі, асфальт вже руйнується і загалом перехрестя заасфальтоване неякісно. Такі ж недоліки спостерігаються на інших ділянках. Решітки дощоприймачів та каналізаційні люки розташовані не в рівень із поверхнею проїжджої частини, в деяких місцях перепад висот сягає до 5 см. Деякі решітки не відповідають ДСТУ. Крім того, з дивних причин знову переробляють пандус і сходи, що ведуть через розділювальну смугу. Схоже, пандус розширять?” – зазначають активісти.

Активисты ОО “Удобный город” проинспектировали качество ремонтных работ на перекрестке Митрополита Андрея и Шептицких и остались не довольны. Об этом сообщается на странице ОО “Удобный город” в Facebook. 

“На перекрестке Митрополита Андрея, Шептицких и Озеркевича есть какая дыра в дороге, асфальт уже разрушается и вообще перекресток заасфальтировано некачественно. Такие же недостатки наблюдаются на других участках. Решетки дождеприемников и канализационные люки расположены не в уровень с поверхностью проезжей части, в некоторых местах перепад высот достигает 5 см. Некоторые решетки не соответствуют ДСТУ. Кроме того, по странным причинам снова переделывают пандус и лестницу, ведущую через разделительную полосу. Похоже, пандус расширят?” – отмечают активисты.

Соцсети

Погода

А поділитися?Вам має сподобатись...