Львівський ТЦК відреагував на фейки, які поширюють у соцмережах

logo


Львівський ТЦК відреагував на фейки, які поширюють у соцмережах

Неправдиві повідомлення про роботу РТЦК та СП Львівської області про нібито значне збільшення кількості груп оповіщення, обмеження вільного пересування цивільного населення, затримування і відбирання мобільних телефонів поширюють у соцмережах.

Львівський ТЦК відреагував на фейки, які поширюють у соцмережах

Про це повідомляє Львівський обласний ТЦК та СП.

“Повідомлення такого змісту, опубліковані у соціальних мережах чи озвучені усно, є фейками. І мають усі ознаки російської інформаційно-психологічної операції (ІПСО). Фейкові новини з короткими емоційними коментарями є одним із найпопулярніших методів російських пропагандистів. Ворог поширює такі
повідомленні з метою залякування українського населення, дискредитації ТЦК та зриву мобілізації”, – йдеться у повідомленні.

Також у ТЦК додали, що розповсюдження таких повідомлень грає на руку ворогу та рекомендують уникати поширення схожих повідомлень і сприймати всю інформацію, яку споживаєте у соціальних мережах.

“Завжди звертайте увагу на джерело поширення інформації та довіряйте лише перевіреним медіа. Якщо джерело анонімне, або неможливо виявити, хто найперший поширив
цю інформацію – це перший дзвінок, що перед вами може бути ІПСО. Звертайте також увагу, чи повідомлення не провокує у вас сильні емоції, такі як страх, злість чи паніку. Якщо так – це другий дзвінок, що перед вами ІПСО. Нагадуємо, що інформаційна гігієна під час воєнного стану необхідна для того, щоб ефективно боротися з ворогом”, – наголосили у ТЦК.