Андрій Садовий привітав українців із Днем Незалежності

logo
124024_andrij_sadovij_privitav_ukrajinciv_iz_dne.png


Із нагоди 26-річниці проголошення Незалежності України та Дня державного прапора міський голова Львова Андрій Садовий привітав українців зі святами.

«Останні три роки, святкуючи День Незалежності та День прапора, ми чуємо, що наша країна народжується саме зараз. Саме в той момент, коли над державою зійшлися хмари смертельної небезпеки, мільйони українців зробили свій свідомий вибір: чи хочуть вони жити в незалежній країні, чи в колонії. Вони підтвердили свій вибір готовністю зі зброєю у руках захистити свою державу. Багато родин заплатили за цю незалежність життям своїх близьких та рідних», – зазначив Андрій Садовий.

У своєму відеозверненні міський голова Львова наголосив, що нашим поколінням випала унікальна можливість брати безпосередню участь у процесі народження своєї власної країни.

«Подорожуючи, ми захоплюємося успіхами та здобутками інших народів. Проте шлях до цього був здебільшого нелегким. Нікому з них не давалися ці успіхи без праці і боротьби. Настав наш час. Для цього треба буде віддати свій час, сили та працю, бути готовим захистити країну», – зазначив Андрій Садовий.


Реклама

А поділитися?