«Англійську  мову в Чернівцях знають краще, аніж у Франківську. Але гірше, ніж у Львові»

logo
anglijsku_movu_v_chernivcjah_znajut_krawe_anizh_u_frankivsku_ale_girshe_nizh_u_lvovi.jpg


 Це з’ясували двоє туристів з Південної Кореї, які подорожують Україною

Чо Вон Йонг  і Донг Хіеок Кім подорожують не лише нашою країною, а й цілим світом. Два хлопці – студенти-історики із міста Тегу, що у Південній Кореї. Це одне з п’яти найбільших міст країни, населення Тегу – понад два мільйони.

Із корейцями я познайомилася на території головного корпусу ЧНУ ім. Ю.  Федьковича. Це був вже їхній другий день у Чернівцях.

– Ми приїхали з Польщі, — розповів один із туристів. – Тиждень провели у Львові, потім поїхали до Івано-Франківська, тепер Чернівці. Ще відвідаємо Київ і по дорозі — Хмельницький. Ніде не беремо гіда, всюди ходимо самі, читаємо в Інтернеті необхідну інформацію. Дуже часто, коли ми у Чернівцях щось запитували людей,  їм було важко відповідати англійською, доводилося вдаватися до жестів. У Львові з цим менші проблеми, там багато людей знають англійську. Однак англійську  мову в Чернівцях усе ж знають краще, ніж у Франківську… Як історикам, нам усе цікаво. Знаємо, що ця гарна університетська будівля в Чернівцях належить до спадщини ЮНЕСКО.

Хлопці розпочали свою подорож країнами світу з Індії. Уже побували у Туреччині, Вірменії, Грузії, Казахстані, Німеччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Франції, Іспанії, Польщі. Користуються літаками, потягами, автобусами,  таксі. “Я вже витратив на свою мандрівку понад сім тисяч доларів”, — розповів один із корейців.

Фото автора.

А поділитися?