«Битва» за крісло: головного поліцейського Львівщини хочуть звільнити

logo
40315_bitva_za_krislo_golovnogo_policejskogo_lv.jpeg


Голова громадської ради при колишньому ГУ МВС у Львівській області Рустам Курбанов звернувся до губернатора області Олега Синютки з пропозицією ініціювати в Кабміні питання про призначення нового очільника Національної поліції Львівщини.

Як повідомляє PRESS-ЦЕНТР з посиланням на Leopolis.news, цю ініціативу озвучив 17 листопада на засіданні Громадської ради при Львівській ОДА Рустам Курбанов.

– Коли буде ефективний начальник поліції, а не виконуючий обов’язки? Уявіть собі, нещодавно на сесії обласної ради депутати звільнили Дмитра Загарію від звіту, бо, бачте, свято Дмитрія було. Хіба це не ідіотизм?! Олегу Михайловичу, прошу поставити в Кабміні питання про призначення нового керівника львівської поліції, – звернувся Рустам Курбанов до очільника області.

Він також висловив претензії до ефективності роботи львівської поліції, яка попри відкриття кримінальних проваджень, не може завершити їх до кінця. Справи мусять довершувати СБУ та Генеральна прокуратура.

– І нещодавні обшуки у кабінетах мерії та затримання на хабарах міських чиновників лише підтверджують це, – додав Курбанов.

Наразі офіційної реакції на цю ініціативу громадського діяча від голови Львівської ОДА немає. Натомість, з початку листопада у львівському політикумі ширяться чутки, що Дмитра Загарію хочуть змінити, щоб поставити «свою людину». Конкретні прізвища кандидатів не звучать, однак обговорюється, що це має бути «кандидатура від провладних сил».

Олександра КОРНІЄНКО.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...