Близько 900 земельних ділянок отримають учасники АТО на території району

logo
33176_blizko_900_zemelnih_diljanok_otrimajut_uc.gif


Версія для друку22.png

Зазначені земельні ділянки розташовані на території Низівської селищної ради, Старосільської, і Стецьківської сільських рад та будуть виділятися під ведення садівництва. Таку інформацією повідомив начальник відділу містобудування та архітектури Сумської районної державної адміністрації Михайло Міняйло.

За його словами, на території Старосільської сільської ради заплановано для передачі у користування учасникам АТО земельна ділянка площею – 21 га. У розрізі – це близько 146 земельних ділянок під садівництво. На території Низівської селищної ради – 37 га. Орієнтовна кількість земельних ділянок, що плануються для виділення – 239. Стецьківська сільська рада – 73 га. Орієнтовна кількість земельних ділянок, що плануються для виділення – 520.

Також посадовець підкреслив, що кошти на виготовлення містобудівної документації для вказаних цілей були виділені з бюджету Сумської міської ради в сумі 463,5 тисяч гривень.

На даний період часу виконується топографо-геодезична зйомка та виготовлення детального плану зазначених територій. Термін виконання до 31 грудня 2016 року. Після цього учасники АТО зможуть отримати земельні ділянки.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...