Буде дорожче, ніж у маршрутці: з серпня хочуть підвищити вартість проїзду у львівських трамваях і тролейбусах

logo
103689_bude_dorozhche_nizh_u_marshrutci_z_serpnj.jpeg


Фото ілюстративне

Вже з серпня львів`яни можуть почати платити за проїзд в електротранспорті 4,5 гривні. Про це заявив заступник директора з економіки ЛКП «Львівелектротранс» Олексій Зварич, повідомляє PRESS-ЦЕНТР із посиланням на ІА Дивись.info.

Він пояснив, що одна з основних причин підняття ціни – зміна тарифу на електроенергію для комунальних підприємств. У 2015 році збитки «Львівелектротрансу» становили 51 мільйон гривень, у 2016 – 61 мільйон. Востаннє тарифи переглядали у 2014 році, а тепер це треба зробити знову, інакше, каже пан Зварич, це дорога в нікуди.

Також причиною підняття ціни є підвищення мінімальної зарплати до 3200 гривень і подорожчання матеріалів та запчастин. Крім того, Європейський банк реконструкції та розвитку зобов’язав підприємство робити тариф на перевезення в громадському транспорті економічно обґрунтованим.

Новий тариф вже погодили із галузевими профспілками області, управлінням транспорту та департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради. Наступного тижня оголосять початок громадських слухань щодо підвищення ціни і після цього тариф повинен перевірити Антимонопольний комітет. Останнім етапом буде затвердження виконкомом Львівської міськради.

А поділитися?Вам має сподобатись...