Чоловіку, який отруївся в їдальні УКУ, пропонують компенсацію «бофонами». Позиції сторін

logo
41151_choloviku_jakij_otrujivsja_v_jidalni_uku_.jpeg


Учора, 21-го листопада, потерпілий внаслідок отруєння в їдальні УКУ Богдан Лозицький почав обурюватися в соцмережі, що відшкодувати моральні збитки, окрім оплати усіх витрат на лікування, йому запропонували «бофонами». У компанії тим часом обіцяють, що вирішать питання цього випадку до кінця дня, та повідомляють про виплату компенсації усім постраждалим.
фото: fest.lviv.ua

фото: fest.lviv.ua

Учора, 21-го листопада, один із потерпілих Богдан Лозицький описав на своїй сторінці у Facebook ситуацію отруєння в трапезній УКУ, що сталося 26-го жовтня, з точки зору пацієнта. Зокрема, він повідомив, що упродовж лікування до хворих часто приходили журналісти, санепідеміологи та представники компанії «!Fest Lokal». 

Богдан Лозицький також розповів про спілкування з юристом холдингу, виплату компенсації за витрати на лікування та пропозицію відшкодувати моральні збитки «бофонами» – бонусами програми лояльності від «!Fest Lokal», якими можна розраховуватися в магазинах, ресторанах тощо.

Потерпілий також зазначає: «11-го листопада, у особистій фейсбук-переписці, я озвучив своє бачення вирішення конфлікту у вигляді невеликої фінансової компенсації. Після чого Наталя (представник компанії – Авт.) відписала, що передасть усе начальству й скоро повернеться з відповіддю. 14-го листопада відбувся телефонний дзвінок, у якому Наталя розповіла, що передала все Дмитру Герасимову (співвласнику мережі) і найближчим часом повідомить результат. Після чого вона перестала виходити зі мною на зв’язок…» Далі Богдан Лозицький пояснює, що таки додзвонився до юриста компанії через 3 дні, який сказав, що компанія відшкодовуватиме тільки витрати на лікування й не виплачуватиме компенсацію за моральні збитки.

У коментарі для Tvoemisto.tv, у холдингу «!Fest» повідомили: «Ми не коментували ситуацію в УКУ до отримання офіційних результатів аналізів. Зараз робимо все можливе, щоб компенсувати й «розрулити» ситуацію для тих, хто отруївся. У трапезній вже провели заходи з дезінфекції, а також удосконалюємо лінію видачі, щоб уникнути повторення ситуації. Ми компенсували й компенсуємо далі усім потерпілим усі витрати на лікування. У цьому одиничному випадку, пан Лозицький хоче отримати моральне відшкодування. Ми працюємо над тим, щоб з‘ясувати ситуацію з цією конкретною людиною і сьогодні будемо мати рішення, щоб закрити цю справу».

Орім того, у компанії зауважують, що після внутрішніх перевірок – аналізу сировини й продукції, працівників їдальні – зробили висновок, що збудник сальмонельозу був занесений ззовні і не міг бути спричинений роботою трапезної УКУ.

Нагадаємо, 27-го жовтня із симптомами інфекційного кишкового захворювання госпіталізували восьмеро осіб. Правоохоронці встановили, що усі вони у той день їли млинці з м’ясом та курячі крильця в їдальні УКУ.

31-го жовтня в офіційному повідомленні «Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні» зазначили: «госпіталізовано 18 осіб, у тому числі – 4 дитини до 17 років. Стан хворих середньої важкості. При зборі епіданамнезу госпіталізованих осіб встановлено, що хворі  вживали млинці з курячим м`ясом  26.10.16 р. в їдальні «Трапезна» УКУ (м. Львів вул. Козельницького, 2а Холдинг емоцій «!FEST»)». Як стало відомо пізніше, офіційний діагноз хворих – сальмонельоз.  

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?