Депутат Львівської міськради вимагає публічного виступу нового керівника ЛК «АТП-1»

logo
131557_deputat_lvivskoji_miskradi_vimagae_public.jpeg


14 вересня, у рамках сесії ЛМР, депутат від «Народного контролю» Валерій Веремчук звернувся до міського голови Львова із рядом вимог.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

«Ви призначили керівника АТП-1, хоч і без належно проведеного конкурсу. Ми не розуміємо і не знаємо, що цей керівник планує робити, щоб вивести підприємство з кризи. Якщо просто постійно просити гроші з бюджету міста — це не вихід. Я наполягаю, щоб публічно, під час засідання ЛМР новий керівник п. Хамула дав своє бачення, план роботи для покращення якості перевезення пасажирів», – сказав Веремчук.

Депутат також висунув пропозицію щодо створення спеціальної інтерактивної карти, яка би слугувала інструментом для громади і показувала, яка сума міських коштів скеровується на той чи інший проект.

«Слід розробити спеціальну інтерактивну карту, де вказується детальна інформація по кожному об’єкту з бюджету розвитку, який ремонтують, реконструюють або будують за кошти міста. На карті вказати: суму коштів, яка виділена з бюджету, підрядника (розпорядника коштів), чи є ПКД та вартість згідно з кошторисом, а також проведення тендерних процедур з посиланнями на сайти, де це оголошено і орієнтовний термін виконання робіт. Важливо, щоб були вказані контактні особи від виконавчих органів, які відповідальні за реалізацію проекту», – заявив Валерій Веремчук.

Окрім цього, депутат запропонував знайти фахівця на посаду керівника управління транспорту, який би добре розбирався у цій сфері, мав чіткий план дій та сказав, яка потрібна допомога в цьому питанні від міста. Міський голова підтримав ідею та вирішив оголосити повторний конкурс на керівника управління транспорту.

Нагадаємо, 6 вересня Андрій Садовий представив нового керівника ЛК «АТП-1» Ореста Хамулу, який виконував обов’язки директора підприємства з 15 серпня.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...